Umut Halı Yıkama
Uluç Mah. 1154 Sok.No:7 Konyaaltı - Antalya

Umut

Antalya

Antalya Umut halı yıkama ile halı ve kilimleriniz evinizden uzman servis ekibimiz ile özenle alınır ve kendi araçlarımızla halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınız profesyonel makine ve teçhizat kullanılarak , organik ve hijyenik deterjanlar kullanılarak el değmeden yıkanmaktadır. Antalya Umut Halı Yıkama ile Halılarınız 2018 model makinelerimiz ile zarar görmemesi , deforme olmaması adına önlemler alınarak uzman ekibimiz tarafından özel deterjanlarla yıkanmakta, tek bir leke kalmadan tertemiz olarak paketlenmekte ve sizlere tam zamanında kendi araçlarımız ile teslim edilmektedir.

Antalya Umut halı yıkama sektöründe bir ilki başaran firmamız yıkama , kurutma , paketleme aşamalarında yaptığı yatırımlar ile halı yıkama hizmeti alan müşterilerimize kusursuz bir deneyim sunarken, müşterilerine memnuniyet garantisi sunan ilk ve tek firma olma özelliği taşımaktadır. Antalya Konyaaltın'da bulunan toplama merkezinden alınan halılarınız özenle yıkanmak üzere halı yıkama fabrikamıza getirilir. Antalya Umut halı yıkama fabrikası hizmetleri olarak kusursuz temizlik garantisi sunan Güzel halı yıkama firması sizlere 21 yıllık temizlik deneyimini yansıtmaktadır.

Antalya Umut Halı Yıkama Firması

Yılların biriktirdiği deneyim ile Antalyalı müşterilerine halı , kilim yıkama hizmetleri faaliyetleri yürüten şirketimizin halı yıkama kampanyaları ile memnuniyeti artırmayı hedeflemektedir. Siz de telefon numaralarımız aracılığı ile bizleri arayarak  halı yıkama servis talep formu doldurabilir ve evinizdeki halı ve kilimlerinizi uygun fiyatlarla yıkatabilirsiniz.

Antalya Umut Halı Yıkama Fiyatları

Anltaya'da halı yıkama fiyatları konusunda müşterilerimizden gelen taleplere cevap vermek adına bir bilgi yayınlamak gerekirse m2 ücreti olarak hesaplanan piyasa fiyatları içerisinde kullanılan malzeme , halının yıkanma teknikleri ve temizlik / hijyen konusundaki altyapımız değerlendirildiğinde Antalya’nın en ucuz halı yıkama hizmetini sunduğumuz konusundan emin olabilirsiniz. Uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti almak için bizleri hemen arayabilir , bina ve komşularınızdan gelecek taleplerinize yönelik özel indirim almak için de bizlere başvuru yapabilirsiniz. Halı yıkama hizmetleri için Antalya Umut Halı Yıkama Fabrikası’nı tercih ettiğinizde asla pişman olmazsınız.

1996
Açılış Tarihi
Umut Temizlik 1996 yılında  kurulmuştur.

2010
Umut Halı Yıkama
Temizlik sektöründeki deneyimimiz ile Halı yıkama hizmetine başladık.

2014
Halı Yıkama Fabrikası
Umut Halı Yıkama Fabrikası kapasite ve ekipman yenileme faaliyetleri ile ilk kez el değmeden halı yıkama hizmeti.

2018
Organik Deterjan
Antalya’da ilk defa organik deterjanlar ile el değmeden profesyonel temizlik hizmetleri başlatan halı yıkama fabrikası.

+ Mutlu Müşteri Sayımız
% Tavsiye Edilme Oranımız
m2 Fabrika Çalışma Alanımız
+ Toplam Çalışan Sayımız
×
Show
×
Show