Umut Halı Yıkama
Uluç Mah. 1154 Sok.No:7 Konyaaltı - Antalya

'da yorgan ve battaniye yıkama hizmetleri sunan Umut Fabrikası evinizin en önemli kullanım araçlarından olan yorgan ve battaniyelerinizi özel hijyenik deterjanlar ile endüstriyel temizlik malzemeleri kullanarak yıkamakta, halı ve kilim yıkama hizmetlerinin yanında Antalya halkına yeni ve farklı temizlik konseptleri önermektedir.

Yün yorgan, battaniye, nevresim takımı gibi özel ürünlerinizi yıkatmak için hemen ekibimizi arayabilir, Antalya - Konyaaltı merkezli olarak temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Yorgan , battaniye gibi ürünler düzenli olarak temizlenmeli ve bakım yapılmalıdır, evinizdeki en önemli bakteri ve mikrop üretim merkezi olan bu alanları 'nın özel deterjanları ile yıkatmanız durumunda bir sonraki yıkatmaya kadar bakteriler konusunda rahat olabilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınız için lütfen çekinmeden bizi arayınız.

%Konyaaltı Umut Halı Yıkama %umut halı yıkama

Antalya Umut Halı Yıkama Fabrikası

Antalya'nın en kaliteli halı yıkama hizmetlerini sunan Umut Halı Yıkama ile halılarınız , kilimleriniz el değmeden özenle ve en uygun fiyatlarla yıkanırken sizlere sadece keyfini sürmek kalır.

  Bizi arayarak, formu doldurarak talepte bulunun
  Ekibimiz size uygun zamanda gelip halılarınızı alsın
 Halılarınız özenle, el değmeden yıkansın
  Kalite kontrolden geçerek tekrar servis aracına yüklensin
  Talep ettiğiniz zamanda servisimiz halılarınızı teslim etsin

×
Show
×
Show